News

News

“Fuzionfonia: Muzyka ziemi ukraińskiej”

Оновлений авторський проект Івана Тараненка “Fusionfonia_Музика української землі” набирає нових обертів, цього разу вже міжнародних. 26 листопада 2022 року у Національній філармонії в Варашаві відбудеться заключний концерт IV Міжнародного музичного фестивалю Центральної та Східної Європи «Eufonie» за участю IvanTaranenkoMUSCLUB, Варшавського філармонічного оркестру та комп'ютерного тріо - Tonus Finalis Ensemble. Протягом минулого місяця липня Іван Тараненко перебував у Польщі під час гранту мобільності від #EU4Culture за підтримки Goethe-Institut, завдяки Збройним силам України та усім силам українського спротиву.

Тож, читайте цікаві дописи на наших ресурсах у Facebook про ініціативу Івана Тараненка по творчій співпраці із музикантами Tonus Finalis Ensemble, польськими колегами, композиторами-електронщиками, які із радістю приєднались до нашого проекту та про організаційно-технічну підготовку до реалізації майбутнього концертного проекту “Fuzionfonia: Muzyka ziemi ukraińskiej” :

https://www.facebook.com/IvanTaranenkoMusClub

Ivan Taranenko MUSCLUB feat "Київська камерата" на сцені Міжнародного фестивалю Bouquet Kyiv Stage.

Фото #Alina Harmash

Іван Тараненко у студії із польськими колегами-композиторами Марціном Бортновським/Marcin Bortnowski, Марціном Рупочинським/Marcin Rupociński та Станіславом Круповічем/Stanisław Krupowicz, які водночас є і виконавцями комп'ютерного тріо Tonus Finalis Ensemble

News

Фортепіанний оазис на Київ Музик Фест

Музичні гурмани нарешті дочекалися улюбленої події осені – Київ Музик Фесту. Його насичена програма впродовж 26 вересня – 4 жовтня традиційно покликана потішити найвибагливіші слухові рецептори та подати свіжі, щойно з-під композиторського пера, музичні шедеври на будь-який смак. В меню фесту усі можливі жанри – симфонічна, камерна, хорова, електроакустична та інструментальна музика.

Read more "Фортепіанний оазис на Київ Музик Фест"
News

IvanTaranenko MUSCLUB//На крилах янголів на KyivMusicFest

Запрошуємо відвідати концерт На крилах янголів // IvanTaranenkoMUSCLUB, який відбудеться у межах фестивалю KyivMusicFest 1 жовтня 2020 р. о 19:00 – 20:00 у Будинку звукозапису Українського радіо за адресою вул. Леоніда Первомайського 5-в.

Read more "IvanTaranenko MUSCLUB//На крилах янголів на KyivMusicFest"
News

Іван Тараненко, Одеса, 05.09.20, фестиваль сучасного мистецтва “Два дні…

Запрошуємо на фестиваль сучасного мистецтва "Два дні й дві ночі нової музики", який відбуватиметься у Одеській філармонії 5-7 вересня!

Read more "Іван Тараненко, Одеса, 05.09.20, фестиваль сучасного мистецтва “Два дні й дві ночі нової музики”"
News

Іван Тараненко: “Сцена для мене — подіум, де я…

У Києві з 20 по 25 серпня відбудеться третій фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage-2020. Традиційно захід збере шанувальників музики, літератури, візуального мистецтва і театру в саду Софії Київської.

Read more "Іван Тараненко: “Сцена для мене — подіум, де я можу сказати все…”"
News

24.08.20 “Fusionfonia. Музика української землі” на Bouqet Kyiv Stage

У межах третього фестивалю високого мистецтва Bouqet Kuiv Stage 24 серпня 2020 року о 17:00 відбудеться спільний виступ IvanTaranenko_MUSCLUB і "Київська камерата" з проєктом "Fusionfonia. Музика української землі".

Read more "24.08.20 “Fusionfonia. Музика української землі” на Bouqet Kyiv Stage"
News

Все у світі є ф’южн!

«Шок! Слухати усім!» – саме так у трьох словах можна описати концерт «Jazz do it», а саме програма Івана Тараненка «@Expirience&ф’южн-музикування нинішнього часу», що була представлена 4 жовтня у рамках ХХХ Міжнародного фестивалю «Kyiv Music Fest»

Read more "Все у світі є ф’южн!"
News

Добра музика доброго ХХХ «Київ Музик Фесту»

У Колонному залі імені Миколи Лисенка Національної філармонії України відзвучав концерт-закриття ювілейного фестивалю

Промовисто й багатообіцяно завершилася найочікуваніша добірка подій київської мистецької осені. Read more "Добра музика доброго ХХХ «Київ Музик Фесту»"